Program Lojalnościowy

Przedstawiamy Wam nasz program lojalnościowy!

Każdy kto zarejestruje konto na naszej stronie będzie miał dostęp do indywidualnej strony/konta, gdzie oprócz historii zamówień zobaczy specjalnie dla siebie przygotowane oferty oraz indywidualny program rabatowy – który systematycznie sami budujecie!
Jeśli już Jesteś zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź zakładkę moje rabaty, żeby zobaczyć jaki aktualnie masz przypisany rabat. Nie musisz zaczynać od zera, jeśli Jesteś z nami już dłużej i kupowałeś już naszą kawę przez zarejestrowane konto - to za swoje zamówienia masz już naliczony rabat.

Na czym polega nasz program:

  • za każde łącznie wydane 100 złotych dostaniesz 1% rabatu na następne zamówienia (niezależnie od jego wartości). Nie ma obowiązku przekraczania progu 100 złotych w każdym zamówieniu. Nasz system podpowie Ci ile brakuje do następnego poziomu;
  • masz możliwość sukcesywnego zwiększania swojego rabatu maksymalnie do 20%;
  • oznacza to, że to co zebrałeś zostaje z Tobą, rabat jest stały, nie znika i nie wygasa, jest podpięty pod Twoje konto użytkownika.

Przykład nr 1:
Zakładasz konto kupujesz kawę/herbatę/czekoladę za 40 zł, do osiągnięcia pierwszego poziomu brakuje Ci 60 złotych. Kupujesz kolejny raz i koszt następnego zamówienia wynosi 61 zł – tym samym przekraczasz pierwszy próg. Voila… Twój indywidualny rabat na kolejne zakupy to 1%, a do osiągnięcia kolejnego poziomu brakuje Ci 99 złotych.


Przykład nr 2:
Zakładasz konto kupujesz kawę/herbatę/czekoladę za 350 zł w jednym zamówieniu - tym samym przekraczasz 3 próg. Twój indywidualny rabat na każde następne zakupy wynosi 3%, a do osiągnięcia poziomu "4%" zostaje Ci 51 złotych.


Przykład nr 3:
Pijesz naszą kawę/herbatę/czekoladę już od lat, ale konto założyłeś niedawno (zamówienie realizowane były przez niezarejestrowane konto) – napisz do nas – znajdziemy Cię i przypiszemy Twój indywidualny rabat do Twojego konta. Informacje o swoich zamówieniach bądź rabatach możesz znaleźć w zakładce moje kontomoje rabaty bądź zamówienia.

* Koszt dostawy nie liczy się do rabatu.
* Rabat nalicza się tylko na herbatę, kawę i czekoladę. 
* Rabat nie obejmuje oferty tygodnia ani innych produktów będących objętych rabatem lub inną promocją

 

 
 

Palarnia

Kiwi Garden to mikro-palarnia kawy, to zespół ludzi ją tworzący, to idea, to ciągła podróż, zabawa ale i odpowiedzialność. Każdy z nas rozpoczął tę przygodę zupełnie inaczej – szczęśliwie możemy ją kontynuować dalej i powiązać pasję z pracą. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości, a kawa nie jest dla nas tylko anonimowym produktem. Wiemy skąd pochodzi, jak jest uprawiana, kto ją uprawia, a sporą część dostawców osobiście odwiedziliśmy na ich plantacjach i mamy z nimi stały kontakt. Oprócz jakości i dbania o każdy szczegół, ważna jest dla nas również Radość jaka naszym zdaniem płynie z picia kawy. Razem z Wami chcemy przeżyć niejedną kawową przygodę. Chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania, doradzimy, podpowiemy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Heyday Group Sp. z o.o.
al. 1 Maja 52
95-070 Aleksandrów Łódzki, Poland
NIP: 727 27 15 076
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 202 429
+48 42 230 92 87