Herbaty zielone

zestaw 3 x 100g

Zawartość zestawu:

 1. JASMINE TEA
  Naturalnie aromatyzowana, bez sztucznych dodatków uzyskana w mającym już ponad tysiąc lat procesie nadaje zielonej herbacie subtelny kwiatowy smak.

  czytaj więcej

 2. GUNPOWDER TEA
  Tradycyjna chińska zielona herbata. Niezwykle aromatyczna z nutami przyjemnego "zadymienia". Ciemnozielone mocno zwinięte liście.

  czytaj więcej

 3. ChunMee TEA
  Tradycyjna chińska zielona herbata. Niezwykle aromatyczna. Charakterystycznie zwinięte liście herbaty.

  czytaj więcej
+
Cena 54,90

 
 

Palarnia

Kiwi Garden to mikro-palarnia kawy, to zespół ludzi ją tworzący, to idea, to ciągła podróż, zabawa ale i odpowiedzialność. Każdy z nas rozpoczął tę przygodę zupełnie inaczej – szczęśliwie możemy ją kontynuować dalej i powiązać pasję z pracą. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości, a kawa nie jest dla nas tylko anonimowym produktem. Wiemy skąd pochodzi, jak jest uprawiana, kto ją uprawia, a sporą część dostawców osobiście odwiedziliśmy na ich plantacjach i mamy z nimi stały kontakt. Oprócz jakości i dbania o każdy szczegół, ważna jest dla nas również Radość jaka naszym zdaniem płynie z picia kawy. Razem z Wami chcemy przeżyć niejedną kawową przygodę. Chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania, doradzimy, podpowiemy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Heyday Group Sp. z o.o.
al. 1 Maja 52
95-070 Aleksandrów Łódzki, Poland
NIP: 727 27 15 076
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 202 429
+48 42 230 92 87