Mozambique Tea

Czarna herbata z Mozambiku

Opakowanie: 100g

Czarna herbata z Mozambiku, charakteryzuje się drobno zwiniętymi, szorstkimi liśćmi. W przeciwieństwie do herbaty Assam jest łagodna i delikatna w smaku.

1 łyżeczka herbaty na 150 ml wody
Temperatura parzenia: 100ºC
Czas parzenia: 2-3 minuty
Masa netto 100g
Kraj Mozambik
Sensoryka jasno brązowy napar o subtelnym smaku i aromacie
Forma piękny, szorstki, żylasty liść ciasno zwinięty
Składniki Czarna herbata liściasta
+
Cena 17,90

 
 

Palarnia

Kiwi Garden to mikro-palarnia kawy, to zespół ludzi ją tworzący, to idea, to ciągła podróż, zabawa ale i odpowiedzialność. Każdy z nas rozpoczął tę przygodę zupełnie inaczej – szczęśliwie możemy ją kontynuować dalej i powiązać pasję z pracą. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości, a kawa nie jest dla nas tylko anonimowym produktem. Wiemy skąd pochodzi, jak jest uprawiana, kto ją uprawia, a sporą część dostawców osobiście odwiedziliśmy na ich plantacjach i mamy z nimi stały kontakt. Oprócz jakości i dbania o każdy szczegół, ważna jest dla nas również Radość jaka naszym zdaniem płynie z picia kawy. Razem z Wami chcemy przeżyć niejedną kawową przygodę. Chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania, doradzimy, podpowiemy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Heyday Group Sp. z o.o.
al. 1 Maja 52
95-070 Aleksandrów Łódzki, Poland
NIP: 727 27 15 076
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 202 429
+48 42 230 92 87